Záhradné domy BREETON HOUSE sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po harmónii moderného dizajnu a estetiky spojených s prvkami praktického využitia. Práve súlad jednoduchosti a atraktivity súčasnej modernej architektúry, vhodne doplnenej o nápadite dizajnové riešenia, trendové materiály a prepracované detaily urobí z tohto záhradného domu elegantný a výnimočný prvok Vašej záhrady. Koncept samotný umožňuje viacúčelové využitie prispôsobené Vašim predstavám, požiadavkám a dispozíciám. Či už ako efektný a zároveň praktický záhradný dom, prípadne ako štýlový altán, prípadne ideálne riešenie k Vášmu bazénu vo forme elegantného Pool House alebo moderné záhradné štúdio, bude vždy pôsobiť skutočne originálne, štýlovo a nadčasovo. K dispozícii ponúkame viaceré rozmerové varianty pre optimálne prispôsobenie sa Vašim potrebám a tiež pestrú paletu funkčných a estetických doplnkov, ekologických materiálov, farebných riešení, aby sme tak naplnili Vaše predstavy a očakávania.

K založeniu spoločnosti BREETON HOUSE nás priviedla myšlienka využitia viac ako 30 rokov skúsenosti v oblasti interiérového a exteriérového dizajnu podporených bohatými skúsenosťami nášho výrobného partnera v oblasti výroby a realizácii drevodomov a podobných menších stavieb a projektov na princípe drevených konštrukcii. Naším zámerom a víziou zároveň je pozrieť sa na záhradný dom a jeho prípadné alternatívy v perspektíve súčasnosti. Ponúknuť klientovi unikátny dizajnový produkt, technické a materiálové riešenia, podporené úžitkovou variabilnosťou samotného produktu, profesionálny prístup, efektívny proces realizácie.

Zároveň Vám projekt ponecháva istý zaujímavý priestor vniesť do celkového diela Vaše osobné pocity, kreativitu, preferencie a vnímanie atmosféry priestoru a stať sa spoluautorom pri výbere Vami preferovaných materiálových kombinácii a farieb tak, aby prispôsobenie podmienkam Vašej záhrady bolo Vašou ideálnou voľbou, zodpovedalo Vášmu estetickému cíteniu a prinieslo Vám a Vášmu okoliu maximálny pocit spokojnosti.

Samozrejme, sme vždy pripravení poskytnúť Vám naše skúsenosti v oblasti dizajnu a inšpirovať Vás na ceste za želaným výsledkom. Veríme, že naša stránka je v tomto smere dostatočne invenčná, prinášajúca množstvo atraktívnych dekoratívnych riešení a dostupných kombinácii, ktoré Vás oslovia, nadchnú a zároveň motivujú vo Vašom rozhodnutí osloviť nás k spolupráci.  

Budeme veľmi radi za každú príležitosť byť v kontakte s Vami…